10 колежани биха Киклен с 1:0

Неделя - 05 Май 2013г.

Лидерът в класирането Евроколеж успя да спечели домакинството си на Атлетик Куклен с 1:0. Почти цял мач играчите на старши треньора Григор Иванов играха с 10 души, след червения картон на Николай Бончев. В 10 мин при една висока топка защитникът удар с ръка играч на гостите и реферът Владо Вълков му показа директен червен картон. Въпреки това колежани не се предадоха и успяха да спечелят мача с гол на капитана Георги Куртев от дузпа. В 42 мин при една бърза контра атака Димо Станков изведе Илхан Ибрамчик в наказателното поле, играчът поведе топката, но беше спънат от защитник на Куклен. Съдията Вълков посочи бялата точка, а Куртев вкара в долния десен ъгъл за 1:0. Две минути по-късно Димо Станков изкочи сам срещу стража на гостите, но опита му да го прехвърли не беше успешен. През второто полувреме и двата отбора показаха добър футбол, но до втори гол не се стигна. Отново много добре в състава се включиха юнощите на клуба.

ЕВРОКОЛЕЖ: Румен Тинков, Николай Бончев, Васко Василев, Йордан Вранчев, Костадин Гаджалов, Йордан Хърков, Дидо Павлов, Никола Данчев, Петьо Бунтов, Димо Станков, Георги Куртев /Илхан Ибрамчик, Дидо Тасев, Сезгин Четин, Емил Йорданов, Краси Кръстев/