Юношата Кюлюнков с два гола срещу Оборище за убедителното 5:1

Сряда - 30 Октомври 2013г.

Нападателят на Евроколеж Антон Кюлюнков вкара два гола за победата над Оборище Панагюрище с 5:1 в контрола играна тази вечер в Оризари. Колежани губиха на полувремето с 0:1 след гол на Енчев началото на срещата, но през втората част успяха да направят обрат до 5:1. През първата част съдията изгони голмайсторът за гостите Енчев и Щерев от колежани за спречкване. Първият гол за домакините вкара капитанът Георги Куртев от фаул, а малко след него Росен Колев изведе Евроколеж напред в резултата. Крилото пропусна още няколко добри положения за гол. Третото положение вкара Антон Кюлюнков, след като от аут линията с гръб мушна прехвърли вратаря на гостите и топката влезе под гредата. Четвъртият гол реализира Тодор Тодоров, след пробив на Росен Колев и центриране успоредно на голлинията, нападателят засече коженото кълбо. Аян Садъков удари греда за Оборище. Крайното 5:1 оформи Кюлюнков, който засече с глава центриране на Тодоров.

Отборът на Евроколеж гостува в 13-я кръг на Димитровград в събота от 14.30 часа.

ЕВРОКОЛЕЖ, Тинков, Делчев, Бъчваров, Стамов, Харизанов, Караджов, Щерев, Шуманов, Малев, Николов,  Челебиев /Стоянов, Трендафилов, Пушкаров, Колев,  Д. Божков-Дънди, Куртев, Хърков, Ангелов, Тодоров/

ОБОРИЩЕ: Грабчев, Домакинов, Парпулев, Стефанов, Аргиров, Енчев, Иванов, Орловски, Площаков, Лъчов, Александров/ Манчев, Опоко, Маринов, Янков, Велинов, Аян Садъков/