С хеттрик на Еторул Челиктепе колежани биха Гигант с 5:2

Петък - 03 Февруари 2017г.

Нападателят Еторул Челиктепе наниза хеттрик за победата на Евроколеж над Гигант Съединение с 5:2. Това беше първата контрола на пловдивчани, която се игра на Лаута, а всички попадения паднаха през второто полувреме. Първата част и двата отбора пропуснаха няколко удобни положения за гол. За колежани опасни удари отправиха Сезгин Четин, Николас Томопулос и Николай Николов. Малшанс за Гигант имаше Иван Караманов, който с глава и от фаул затрудни Апостол Стоянов. Втората част започна добре за колежани и Челиктепе откри в 50 минута. След това се разписаха Георги Куртев от фаул и Мирослав Караилиев, и още два пъти Челиктепе. Гигант успяха да върнат два гола.

Следващата контрола на Евроколеж е в четвъртък от 13 часа на Лаута срещу Асеновец.