С голове на Куртев и Стинката колежани отвяха Маноле

Събота - 16 Март 2013г.

С два гола от фалове на капитана Георги Куртев и един на Стоян Ангелов състава на Евроколеж победи Марица /Маноле/ с 3:0. Срещата се игра на стадиона в Оризари, а силният вятър затрудни и двата отбора. През първата част играчите на старши треньора Григор Иванов поведоха в 15 мин, когато Дидо Павлов беше съборен пред наказателното поле. Георги Куртев би покрай стена и топката влетя в мрежата покрай гредата. Втората част започна вихрено за домакините, който удвоиха в 47 мин. След центриране от корнер Стоян Ангелов се оказа най-съобразителен в наказателното поле и заби топката под гредата на гостите за 2:0. Няколко минути по-късно Георги Куртев с фаул от 30 метра огорчи за трети път гостите. До края на срещата няколко пропуска направиха Димо Станков, Спас Байрактаров и Милен Алексиев.  Преди срещата Вихър Белозем-Марица Пд, Евроколеж води с 7 точки в класирането.

Евроколеж – Маноле 3:0 / 1:0 Георги Куртев 15 мин, 2:0  Стоян Ангелов 47 мин, 3:0 Георги Куртев 53 мин/

Евроколеж: Георги Александров, Николай Харизанов, Васко Василев, Йордан Вранчев, Николай Бончев, Костадин Гаджалов, Йордан Хърков, Стоян Ангелов, Дидо Павлов, Георги Куртев, Иван Филипов /Петьо Бунтов, Димо Станков, Спас Байрактаров, Богдан Кузмов, Милен Алексиев/