Спечелихме дербито показвайки великолепен футбол!

Четвъртък - 20 Октомври 2011г.

Четвъртък вечер беше изключително успешна и добра за отбора ни,постигайки резултатна и красива победа в дербито на кръга срещу ФК,,Калояново" с 4:1.Мачът се игра от 19:00 часа на стадиона ни в село Оризаре на осветление.Студеното време и неспирният проливен дъжд не попречиха срещата да се състои,като домакините се бяха погрижили теренът да бъде в отлично състояние,предоставяйки перфектни условия за футбол.В рамките на едно полувреме вкарахме три безответни гола,с което решихме всичко в наша полза.Първото попадение бе дело на Тодор Тодоров,нападателят вкара рядко красив гол от воле след асистенция на Георги Куртев.Самият той се погрижи да улесни още повече студентите,изпълнявайки отлично пряг свободен удар.Третият гол отбеляза Краси Кръстев след перфектно проведена бърза атака.През втората част на двубоя домакините намалиха оборотите,но това не им попречи да вкарат четвърти гол,дело на Богдан Кузмов.Крилото се възползва от неумела намеса на вратаря на гостите и направи резултата 4:0.Колежаните имаха още куп възможности за отбелязване на гол,но пропуснаха.В заключителните секунди на мача,гостите вкараха почетното си попадение.С тази победа отбора ни излезе еднолично на върха в класирането,но това не бива да ни успокоява тъй като има още много битки за печелене до достигане на крайната цел.Успех момчета и само напред.