Седмица получи АУ от колежани

Сряда - 15 Март 2017г.

ЕВУИМ разгроми със 7:2 Аграрния университет в мач от Студентското първенство. Колежани изцяло доминираха, а вратарят на гостите и гредите спасиха двуцифрен резултат. Срещата започна с гол на Николай Николов след добро извеждане през центъра на отбраната на АУ. След това колежани удариха на няколко пъти гредите, а пропуски направиха Борис Малев, Запрян Запрянов, Мирослав Караилиев и Атанас Савов. В края на полувремето защитникът Йордан Вранчев удвои от десет метра, а след него Мирослав Караилиев вкара за 3:0. Втората част започна с бърз гол на Сезгин Четин. Все пак гостите намалиха след прехвърлящ удар на Янис, който беше оставен зад защитата и прехвърли Георги Петров за 4:1. Запрян Запрянов вкара за 5:1 след извеждане от дясно. Христо Янчев също се разписа за 6:1, а играчът на Евроколеж Георгиос Карагиянис намали с хубав диагонален удар. В последните минути Сезгин Четин вкара от дузпа за игра с ръка на играч в бяло.

Заради контузии играта напуснаха защитниците Атанас Савов и Илия Петров.