Престъпник в черно даде три дузпи за Житница, ръководството поддава жалба

Петък - 24 Май 2013г.

Рефер се подигра с отбора на Евроколеж при гостуването на Житница, след като даде три дузпи за домакините и докара нещата до 5:4 в среща от 29 кръг на първенството. Старши треньорът на колежани Григор Иванов пусна основно юношите на отбора, който през първата част направиха за смях домакините, но след това триото в черно ги докара до плач и те се убедиха, че има и по-голям грешник от Мартин Богдев.  В понеделник ръководството на Евроколеж ще поддаде жалба за безобразната трупа на БФС, която опорочи хубавия мач до първата част. Иначе мача започна вихрено за младите колежани, който до 13 мин водеха с 2:0 с голове на Георги Славков. Първо момчето от Пазарджик беше изведено с хубава комбинация от Сезгин Четин и той направи безпомощен вратаря на домакините. Втория си гол вкара след нова извеждаща атака по лявото крило на Емил Йорданов и преминаване на парад през четирима играчи в зелено-бяло. През втората част всичките усилия на набор 95/96 рухнаха след съдийската тесла. В 47 мин Стоян Ангелов направи 3:0, а няколко минути по-късно беше свирена и първата дузпа за домакините с която намалиха резултата. Пет минути по-късно беше свирена и втора дузпа за тях, но вратаря Иванов хвана удара на играча на домакините. Колежани вкараха нов гол чрез Тодоров, но за бързо им беше вкарано три гола и резултата стана 4:4. В последната минута беше свирена и трета дузпа и домакините се поздравиха с успеха, след което веднага беше свирен и последният съдийски сигнал.