Предстоящ мач!

Неделя - 04 Септември 2011г.

През изминалата седмица студентите на Митко Джоров тренираха активно.  С оглед реализация на поставените цели в първенството, задачата бе свързана с подобряване на сработката между състезателите. В четвъртък, 02.09.2011г. се изигра контролна среща, срещу опитен противник в лицето Родопа Смолян на наш терен, която завърши със загуба от 2:0. 90-те минути на мача бяха изпълнени с интересни игрови ситуации, като трудно можеше да се определи кой доминира, въпреки резултата. В реална обстановка бяха отиграни много от тренировъчните елементи, над които наставника на отбора работеше с момчетата, в подготовката преди старта на сезона. След последния съдийски сигнал в очите на футболистите се четеше желние за победа в следващия сблъсък от първенството. Успех колежани!