Порой от дъжд и голове на ЕКИУ и АУ, Николай Николов с 5 попадения

Сряда - 19 Ноември 2014г.
Порой от дъжд и голове на ЕКИУ и АУ, Николай Николов с 5 попадения Отборът на ЕКИУ разгроми Аграрния университет с 10:1 в среща от Студентското първенство. Срещата се игра при силен дъжд на базата в Оризари. С пет гола се отчете Николай Николов, след като влезе на полувремето. Николай Павлов, Георги Куртев, Илхан Ибрамчик и Сезгин Четин добавиха останалите. За АУ се разписа Сашо Тонев през първата част. Още от първите минути стана ясно, че синьо-жълтите няма да имат проблем в срещата и въпросителната беше, колко гола ще получи Георги Кунчев. Куртев пропусна на два пъти сам срещу вратаря в началото, но в 10 мин резултата беше открит. Пушкаров центрира в наказателното поле където Куртев с глава свали към Павлов, който преодоля вратаря за 1:0. Последваха два пропуска на Николай Павлов преди гостите да изравнят. В 14 мин при контра Сашо Тонев беше оставен сам в ляво от Дебърлиев и изравни с удар в десния ъгъл – 1:1. Последваха няколко бързи гола за колежани. В 20 мин Павлов навърза защитата и вратаря Кунчев и покачи на 2:1. Две минути по-късно Павлов отново матира защитата на гостите, но беше фаулиран в наказателното поле. Куртев вкара в обратния ъгъл на вратаря за 3:1. Малко по-късно Николай Павлов асистира на Илхан Ибрамчик за 4:1. Второто полувреме започна с бърз гол на Николай Николов. Той финтира двама защитници и вратаря и вкара за 5:1. Сезгин Четин покачи в 51 мин на 6:1. Николай Николов се развихри до края и за 13 мин вкара четири гола. ЕКИУ: Дебърлиев, Жаров, Бъчваров, Пушкаров, Стаменов, Терзиев, Ибрамчик, Янчев, Четин, Куртев, Павлов/Караилиев, Зотев, Николов, Кардашев, Челебиев/