Пореден успех за отбора ни,този път като гост!

Сряда - 28 Септември 2011г.

Студентите от ФК ,,Евроколеж'' постигнаха пети пореден успех,този път като гост над водения от Георги Лазаров тим на ФК ,,Тракия-Царимир'' с 1:3.Двубоят беше приятен за гледане,като двата отобра предложиха доста интересни неща,въпреки това нашият състав наложи своя стил на игра,създавайки няколко опасни положения още в началото на мача.Така се стигна до 23-та минута,когато Георги Куртев с прецизно центриране,буквално сложи топката на главата на Димо Станков който не сгреши,вкарвайки във вратата на домакините за 0:1.Минути след първият гол,падна и вторият дело на Тодор Тодоров след техничен удар и класно преодоляване на вратаря.В началото на второто полувреме ФК ,,Тракия-Царимир'' отбелязаха гол след разсеяна игра в отбраната на колежаните.Този гол по никакъв начин не стресна гостите и те се хвърлиха напред в търсене на трето попадение с което да решат всичко в своя полза.След много изпуснати положения в последните минути на двубоя,Стоян Ангелов се възползва от добро центриране и вкара топката във вратата на домакините,слагайки точка на спора и оформяйки крайният резултат в двубоя 1:3.С тази победа ФК ,,Евроколеж'' продължава да е на първото място в класирането с 15 точки от 6 изиграни мача.