Победният ни ход бе спрян, зрелищно реми с ФК ,,Сокол'' - Марково

Четвъртък - 24 Ноември 2011г.

Отборът на ФК ,,Евроколеж'' не успя да победи у дома ФК ,,Сокол''-Марково,с които поделиха точките след зрелищно реми завършило 1:1 в среща от поредния кръг на ,,А'' окръжната група.Мачът в село Оризаре се игра при доста добри условия,които помогнаха на двата отбора да разгърнат потенциала си и да покажат какво могат.В 23-та минута съдията Георги Кабаков допусна груба грешка,като не отсъди дузпа в полза на студентите,вместо това показа картон за симулация на Георги Куртев.Само минути след тази ситуация гостите поведоха след много добре изпълнен пряг свободен удар.До края на полувремето ФК ,,Евроколеж'' натиснаха съперника си,но не успяха да отбележат.През второто полувреме колежаните се хвърлиха в търсене на гол от самото начало и по този начин позволиха на противника си да създаде няколо опасни положения на контра атака.След множество положения и пропуски,домакините стигнаха до гол в 86-та минута дело на Димо Станков.В добавеното време момчетата на Митко Джоров можеха и да отмъкнат победата,но отново направиха пропуски.Въпреки равният резултат,студентите не останаха недоволни запазвайки първото си място в класирането.