Победихме с 3:1 ФК ,,Секирово'',но най-важното е че заприличахме на отбор!

Сряда - 21 Септември 2011г.

Очаквано в домакинският мач с ФК ,,Секирово'' спечелихме с 3:1,но неочаквано победата дойде след твърде драматичен мач.Поведохме в 40-тата минута с гол на Димо Станков,но в 70-тата гостите изравниха на контраатака.После настъпиха обичайните за ,,А'' областна група ексцесии...Изпусната дузпа от Георги Куртев напълно покачи адреналина в кръвта,докато в 80-тата минута Стоян Ангелов не попари надеждите на гостите за изненада в кръга.Третият гол на Олгин Чобан беше вече напълно закономерен с оглед на това,че гостите нямаха сили за нов обрат!Получи се хубав мач с динамика и прецизност,нехарактерни за групата в която се състезаваме.Нищо не може да ни сплоти повече от трудно спечелена битка в края на мача.Само силен и сплотен отбор,може да не допусне съмнението и страха от поражение да му попречат да постигне това на което е способен,когато 10 минути преди края на мача резултатът е негативен.Няма да коментираме съдията и неговото ниво,както съдийската комисия не би коментирала уменията и класата на нашия тим,но ще кажем,че всичко което ни убива ни прави по-силни.В този смисъл гледаме само напред към повишаване класата на отбора,с цел всеки мач да бъде спектакъл,който би довел повече запалянковци на стадиона!Следващият кръг гостуваме в Царимир на 25.09.2011 от 17:00 часа.Надяваме се да не прекъснем победната си серия.