Победа и равен за гарнитурите на Евроколеж

Събота - 13 Октомври 2012г.

Старшата на Евроколеж  с класика в Съединение

В много слаб мач старшата възраст на Евроколеж записа поредна победа с 3:0 срещу домакините от Съединение. „Синьо-жълтите подцениха мача, но все пак се задържаха на третото място в класирането след лидерите Локомотив Пловдив и Асеновград. Хеттрик за колежани реализира Реджеп Аптулов в 20, 30 и 35 мин, който реши мача още през първата част. Второто полувреме колежани си позволиха лукса да изпуснат и дузпа и още няколко положения.

Евроколеж: Гешев, Белкин, Терзиев, Иванов, Тодоров, Йорданов, Льолев, Шопов, Аптулов, Четин, Трифонов

Малките колежани измъкнаха точка от Ботев

Отборът на Евроколеж успя да спечели точка при гостуването си на Ботев Пловдив  - 1:1 в среща от 5 кръг от първенството на юношите младша възраст . „Синьо-жълтите” поведоха още в първата минута, след гола на Михаил Костов. В 32 секунда колежани получиха право да изпълнят фаул. Рангел Игнатов центрира в наказателното поле и  Михаил Костов засече топката за 0:1  Резултатът се запази до началото на втората част, когато национала Самер Алхюсеин изравни. "Канарчетата" организираха атака по дясното крило топката беше центрирана и Самер надскочи цялата защита и с глава изравни - 1:1.  До края и двата състава изпуснаха няколко положения и разделиха точките.

Ботев - Евроколеж 1:1

Евроколеж: Петров, Бекиров, Костов, Грозданов, Хасан, Колаков, Мурад, Игнатов, Рекарски, Чупов, Кушев

Ботев: Стамен Бояджиев, Михаил Митев, Самер Алхусейн, Атанас Куманов, Иван Беков, Даниел Благоев, Радослав Апостолов (40` Иън Райчев), Виктор Пенчев, Георги Георгиев, Борис Тютюков, Александър Александров (30` Георги Кендерлиев).