Павлов и Чобан носят успеха срещу Марково, колежани удариха 4-ри греди

Неделя - 17 Февруари 2013г.

С голове на Дидо Павлов и Олгин Чобан, в края на второто полувреме, донесоха успеха на колежани в контролата срещу Сокол (Марково) с 2:1. Срещата се игра на изкуственото игрище на базата на Ботев в Коматево. Играчите на старши треньора Григор Иванов можеха да запишат и по-голям резултат, но множеството пропуски и четирите греди спасиха отбора на Марково.

Срещата започна с греда на Димо Станков, след центриране от корнер на Харизанов. В 10 мин гостите при единствената си атака през първата част успяха да вкарат гол. Играчите на Марково организираха контра по дясното крило, където Васко Василев и Костадин Гаджалов не успяха да се разберат и играч в синьо вкара под плонжа на Александров. До края на първото полувреме Димо Станков още един път намери страничната греда, доста пропуски направиха Георги Куртев, Дидо Павлов и Васко Василев. През втората част нещата на терена не се промениха и колежани продължиха да доминират. Куртев и Павлов още два пъти разтресоха напречната греда над Румен Попов. Бившият вратар на Ботев и Локо на още няколко пъти се намеси решаващо, но капитулира в 80 мин, когато Кузмов намери Дидо Павлов в наказателното поле. Халфът спря на гърди топката и с удар по диагонала изравни. Малко по-късно след комбинация между Куртев и Олгин Чобан, нападателят беше изведен от ляво в наказателното поле и вкара покрай Попов за 2:1.

Евроколеж: Александров, Гаджалов, Бончев, Василев, Хърков, Тасев, Павлов, Станков, Куртев, Харизанов, Данчев/Гешев, Четин, Бунтов, Ангелов, Кузмов, Байрактаров, Чобан)