Николай Павлов вкара четири на Първомай, колежани биха с 8:2

Събота - 19 Юли 2014г.
Николай Павлов вкара четири на Първомай, колежани биха с 8:2 Атакуващият халф Николай Павлов наниза четири гола за победата на Евроколеж над Борислав Първомай с 8:2 в контрола играна днес на градския стадион. Играчът вкара по два гола в двете полувремена. Още две попадения добави Георги Куртев, а по един вкараха Николай Николов и Николай Маринов. След близо 10 месеца на вратата се завърна Румен Тинков. Стражът, който се контузи миналата година в мача срещу Димитровград и претърпя операции, сега показа, че не е забравил уменията си. Колежани имаха превъзходство от първите минути, но гол падна чак в 31 мин. Пушкаров стартира атака от центъра преминала през Куртев и Янчев. Последният изведе с едно Николай Николов в наказателното поле и крилото направи 0:1. В 37 мин резултата стана 0:2 Николай Павлов изпревари стражът на домакините и вкара. Две минути по-късно отново Павлов направи резултата класически след рейд през центъра на защитата. Финтира вратаря и вкара за 0:3. В 45 мин Георги Куртев прехвърли от 30 метра стражът на домакините за 0:4. През втората част домакините извадиха още два пъти топката от мрежата до 50 мин, а попаденията отбелязоха Николай Павлов и Николай Маринов след задна ножица. Домакините върнаха два гола, но Павлов и Куртев оформиха крайното 2:8. Следващата контрола на Евроколеж е в сряда срещу Атлетик Куклен от 18 часа в Оризари.