Нападателят Мартин Стефанов се присъедини към колежани

Неделя - 06 Октомври 2013г.

Нападателят Мартин Стефанов се присъединява от понеделник към отбора на Евроколеж. Бившият играч на Славия, Спартак Пд и Ботев Пд от скоро се върна от Германия където игра в 6-та дивизия. Преди да се върне отново в Пловдив, той е бил в Дунав Русе, но не се е разбрал с ръководството за договора си. Другата седмица ще бъде картотекиран в БФС и ще може да участва в домакинството срещу Свиленград. Освен 26-годишният нападател от понеделник започват занимание всички играчи, който се оплакваха от травми, без Станимир Ковачев. Той ще пропусне мачовете до края на сезона, заради минискус. След преглед на ядрено-магнитен резонанс стана ясно, че трябва да се оперира. Днес мъжкият състав победи старшата възраст с 4:1. Старши треньора Марчо Дафчев пусна съставите да играят две полувремена по 30 мин. През първата част голове вкараха Георги Куртев и Петър Челебиев, а през втората част Щерев и Николов. За юношите се разписа Антон Кюлюнков.

Днес колежани почиваха в поредният 9 кр на Югоизточна В група, ето и резултатите от срещите:

Тунджа – Загорец 0:0

Мастер – Созопол 2:1

Гигант – Несебър 0:2

Левски Карлово – Розова долина 2:1

Димитровград – Асеновец – 1:2

Верея – Спартак Пд – 2:2