Младшата реши всичко на баража през първата част

Петък - 21 Септември 2012г.

Юношите младша възраст на “Евроколеж” победиха с лекота състава на Брестник с 5:0. Срещата беше бараж от купа България, след като и двата отбора загубиха първите си срещи от турнира,  и се игра на стадиона в Оризари. Четири  попадения паднах през първата част, а точни бяха Михаил Костов, Алпай Мурад и два гола на Красимир Колаков. В началото на второто малките “колежани” мушнаха още един гол във вратата на Буздрев, а негов автор беше Атанас Чупов. Срещата премина с пълно надмощие на “синьо-жълтите”. Първите два гола паднаха след изпълнения на ъглови удари. Първо Михаил Костов се извиси над всички и откри резултата в 10 мин, а в 27 мин Колаков повтори  упражнението. Класически стана резултата в 35 мин, след атака по дясното крило и извеждащ пас към Мурад, който мушна топката в мрежата за 3:0. В продължението Коларов вкара от дузпа за 4:0, а началото на втората част Чупов беше изведен между централните защитници и вкара в горния десен ъгъл за 5:0.

Евроколеж – Брестник 5:0 (1:0 Костов – 10 мин, 2:0 Колаков 27 мин, 3:0 Мурад 35 мин, 4:0 Колаков 37 –дузпа, 5:0 Чупов 47 мин)

Евроколеж: Петров, Ракарски, Костов, Кушев, Хасан, Колаков, Кирилов, Игнатов, Мурад, Чупов, Мухтар ; треньор Стоян Ангелов