Мирослав Караилиев пропуска гостуването на Верея, старшата удари Димитровград с 3:0

Вторник - 03 Октомври 2017г.

Халфът Мирослав Караилиев беше наказан за една среща от Дисциплинарната комисия. Той получи червен картон през втората част на мача с Димитровград. Бързото крило ще пропусне гостуването на колежани на Верея. Мачът е в неделя от 16:00 часа. След изтърпяни наказания в групата се завръщат Николай Николов и Серафим Михайлов

Междувременно старшата възраст с треньор Йордан Хърков би класически при гостуването на Димитровград. За юношите точни бяха Александър Георгиев, Деян Вълев и Ивайло Цветков.Така малките колежани върнаха на домакините за загубата на мъжете в събота. В класирането те са втори с четири точки. Този четвъртък момчетата на Хърков приемат Ботев 2002 на Оризари от 10:30 часа.

Младшата с треньор Тодор Тимонов загуби от Ботев Пд с 0:6. Колежани са девети в класирането с 6 точки от четири мача.