Куртев с два гола в последната контрола срещу Сокол Марково

Петък - 17 Август 2012г.

Георги Куртев вкара два гола в последната контрола срещу Сокол (Марково) за победата на „Еврколежа” с 2:0. Срещата се проведе в Оризари и премина в леко тренировъчно темпо в топлото време. През първата част домакините пропуснаха няколко положения за гол, а очертанията на вратата не намериха Димо Станков и  Тодор Тодоров. Георги Куртев пробва на няколко пъти да открие от фаул, но Румен Попов спаси ударите. Все пак в 45 мин играчът на „колежани” реализира от пряк свободен удар – 1:0. През второто полувреме той уцели и напречната греда, а в 80 мин удвои с удар от въздуха.

“Евроколеж”: Георги Александров, Васко Василев, Йордан Вранчев, Николай Данчев, Николай Харизанов, Йордан Хърков, Стоян Ангелов, Георги Куртев, Богдан Кузмов, Димо Станков, Тодор Тодоров (Георги Иванов, Николай Солаков, Петър Атанасов,Реджеп Аптулoв, Петьо Бунтов, Петър Игнатов, Олгин Чобан) Ст.треньор: Григор Иванов