Колежани с лесен успех над варненския технически университет

Четвъртък - 14 Април 2016г.
Колежани с лесен успех над варненския технически университет Отборът на ЕВУИМ записа лесен успех над Варненския технически университет с 3:1 в първия бараж от квалификациите за Студентското първенство. Срещата се игра във великотърновското село Дебелец. Головете за пловдивчани вкараха Петър Челебиев и два на Николай Павлов през първото полувреме. Още от първата минута се видя, че варненци не могат да се противопоставят на колежани и се браниха с 10 души и не направиха атака към Апостол Стоянов. След няколко пропуска Петър Челебиев беше изведен от дясно и с хубав удар откри 1:0. В 26 мин Васил Гуджев изведе в коридор Иван Атанасов от дясно. Защитникът центрира и Николай Павлов с глава вкара от точката за дузпа - 2:0.  В 33 мин Сезгин Четин и Васил Гуджев разиграха от ляво и последва центриране на Четин. От втората греда Николай Павлов вкара за 3:0. Втората част започна с греда на Станимир Ковачев, а малко по-късно му беше отменен и гол заради засада. В последните минути варненци вкараха почетно попадение. Утре е жребия за четвъртфиналите, които ще определят участниците за финала в Русе. ЕВУИМ -ВТУ 3:1 Стоянов, Атанасов, Караилиев, Бъчваров, Хърков, Челебиев, Янчев, Гуджев, Четин, Куртев, Павлов/Савов, Ковачев, Ангелов, Трандафилов/