Колежани с втора домакинска загуба, Загорец взе три точки с два удара

Неделя - 25 Август 2013г.

Отборът на Евроколеж допусна втора домакинска загуба, след като падна с 0:2 от Загорец (Нова Загора). Колежани показаха слаба игра и дори нямаха чисто голово положение, въпреки, че голяма част от срещата гостите се бяха прибрали и умело се защитаваха. И двата гола за гостите вкара Валентин Маринов в 40 и 67 мин. Първата част на срещата ще се запомни единствено с гола на гостите, който стана след груба грешка в защитата на домакините. При едно центриране дълбоко в полето на колежани, Георги Бъчваров изпусна Маринов, който с удар покрай вратаря Александров откри резултата – 0:1. Второто полувреме започна с няколко удара покрай вратата на гостите, отправени от Петър Караджов и Борис Милев. В 67 мин Бъчваров изпусна Маринов, нападателят напредна и за втори път матира стража на колежани за 0:2. До края синьо-жълтите не намериха начин да пробият защитата пред вратаря Стоянов. В следващия кръг Евроколеж посреща Созопол, а срещата е на 31 август от 17.00 часа.

ЕВРОКОЛЕЖ – ЗАГОРЕЦ 0:2 / 0:2 Вал. Маринов – 40 и 67 мин/

Гл.съдия: Ангел Златков/Бургас/

Ж.к.: Николай Харизанов

Евроколеж: Георги Александров, Георги Бъчваров, Ангел Делчев, Александър Георгиев, Христо Стамов, Николай Харизанов, Мирослав Караилиев, Петър Караджов, Борис Малев /60 – Росен Колев/, Георги Куртев /75 Тодор Тодоров/, Станимир Ковачев /75 – Николай Николов/

Загорец: Стоянов, Стефанов, Кисьов, Я.Иванов, Павлов, Ив. Иванов, Желев, Мехмед, Беловаров, Митев, Маринов