Колежани разпнаха три пъти Елхово

Петък - 14 Април 2017г.
Евроколеж победи класически последния в класирането тим на Елхово - 3:0. Срещата беше от 26 кръг на Трета югоизточна лига. Головете за домакините вкараха Сезгин Четин, Серафим Михайлов и Веселин Отман.

Срещата започна с натиск на колежани, като гостите се бяха прегрупирали плътно в защита. На няколко пъти домакините пробваха удари от разстояние, а на два пъти Серафим Михайлов беше изведен сам срещу вратаря на гостите, но пропусна да отправи завършващ удар. В 26,минута комбинация от дясно между Сезгин Четин и Георги Куртев завърши с центриране на далечната греда. Николай Николов от два метра прати топката над вратата на Елхово. След това последваха още пропуски на Сезгин Четин и Михайлов, а Елхово удариха греда. В 55 минута защитата на Елхово за пореден път се прооука. Куртев изведе Четин сам срещу вратаря и играчът не сгреши 1:0.  Пет минути след това Николай Николов беше изведен зад защитата. Той намери Михайлов, който удвои - 2:0. Последният гол падна в последната минута, когато Михайлов беше изведен от дясно и намери Веселин Отман на точката за дузпа. Халфът направи класически резултата. В следващият кръг колежани гостуват на Миньор Раднево.