Колежани паднаха с 0:3 от смърфовете

Сряда - 24 Юли 2013г.

Локомотив (Пд) победи с 3:0 състава на Евроколеж в контрола играна на стадиона в  Оризари. Бразилецът Гиба отправи  коварен удар с глава в 19-ата минута след подаване на Тимонов, но Тинков изби топката. Мирослав Караилиев с удар от 20 метра не намери рамките на вратата. Тодор Тимонов отбеляза първия  гол за "черно-белите" в 36-ата минута след подаване на Георгиев. Преди това колежаните отправиха канонада от удари към Кирил Акалски. Вратарят на Локо и защитниците отразиха 5-6 последователни шута на Куртев, Караилиев и Ковачев. Локомотивци имаха леко предимство през втората част и отбелязаха още два гола. Най-напред се разписа Габриел до Кармо в 79-ата минута след подаване на Станко Йовчев. Самият Йовчев заби третото попадение за новия си тим в 82-ата минута. Георги Куртев пропусна от фаул да бележи преди двата гола, а на два пъти играчи в синьо-жълто пропускаха сами срещу Стойчев. В последната минута Димо Станков пропусна дузпа за колежани. Следващата контрола на Евроколеж е на 27 юли с Асеновец.

Eвроколеж: Румен Тинков, Никола Данчев, Георги Бъчваров, Асен Денчев, Петьо Бунтов, Йордан Хърков, Мирослав Караилиев, Росен Колев, Борис Георгиев, Станимир Ковачев, Георги Куртев (Димо Станков, Петър Ангелов, Петър Караджов, Петър Челебиев, Дидо Павлов, Йордан  Вранчев, Николай Бончев)

Кирил Акалски (45- Божидар Стойчев), Руслан Куанг, Христо Стамов, Асен Георгиев, Атанас Атанасов (55- Костадин Марков), Гиба, Флавио Паулино (63- Николай Николов), Георги Стефанов (55- Габриел до Кармо), Тодор Тимонов (кап), Запрян Запрянов, Александър Якимов (56- Станко Йовчев).
Съдия: Антон Костадинов