Колежани изпуснаха Левски-Патерница

Четвъртък - 07 Февруари 2013г.

Отборът на Евроколеж изпусна да победи лидерът в пазарджишката А ОФГ Левски-Патерница. Двата отбора завършиха 2:2 под прожекторите на стадиона в Оризари. Гостите, в които редица бяха редица бивши играчи на Хебър Пз, успяха да поведат чрез Фърцов, след контра атака в 27 мин. До края на първата част домакините изпуснаха няколко положения, а вратарят на Левски спаси удари на Димо Станков и Дидо Павлов.  В началото на втората част колежани изравниха, след автогол, но само след 10 мин играчите на Левски пак поведоха. След попадението на Пашалов остана съмнение за засада. Все пак играчите на старши треньора Григор Иванов изравниха, а точен беше Спас Байректаров.

Г.Александров, В.Василев, Й.Вранчев, Н.Бончев, Й.Хърков, Д. Павлов, Д. Станков, Н. Данчев, Ибрамджик, Г.Куртев, Н.Харизанов /Гешев, П.Атанасов, Ст.Ангелов, О.Чобан, С.Байрактаров, П.Бунтов