Колежани изнесоха лекция на Лаута при старшата

Събота - 18 Май 2013г.

Старшата възраст на Евроколеж изнесе футболна лекция на лидерът в класирането Локомотив Пловдив и ги победи с 2:0 на Лаута. Досега черно-белите нямаха загубена точка а в първенството, но момчетата на треньора Илия Иванов прекъснаха тяхната серия, и дори не им позволиха да направят чисто голово положение. През първата част играчите в синьо-жълто направиха куп пропуски, а вратарят да домакините се превърна в герой със спасяването на няколко удара на Славчев, Четин и Терзиев. Три пъти Сезгин Четин беше извеждан зад отбраната на черно-белите, но не успя да открие. Втората част късметът на гостите тръгна и до 55 мин водеха с 2:0. В 47 мин Емил Йорданов с удар от въздуха прати топката в горния ляв ъгъл. А в 55 мин Димитър Шопов завърши бърза атака на колежани и от границата на наказателното поле удвои. До края на срещата съдията Гаджалов показа два червени картона на играчи от двата отбора.

Гешев, Тасев, Терзиев, Петрунов, Тодоров, Чанлиев, Йорданов, Шопов, Славчев, Маринов, Четин /Найденов, Качаров, Пиндев, Белкин, Иванов/