Колежани загубиха от Локо Пд с 0:6

Петък - 22 Февруари 2013г.

Отборът на Евроколеж загуби последната си контрола с 0:6 от Локомотив Пд този следобед на стадион Пловдив. На тежкият наводнен терен смърфовете нямаха проблем с колежани, като вкараха по три гола във всяко полувреме  През първата част два гола за черно-белите вкара Георги Стефанов, като още в 7 мин с глава вкара на Александров, а в 30 с прехвърлящ удар удвои. Диего Фераресо с красив гол от въздуха направи резултата класически в 44 мин. През първата част Николай Харизанов изпусна единственото положение за колежани.

През втората част футболистите на Локомотив вкараха нови три гола. Първо капитанът Христо Златински с удат от 30 метра покачи на 4:0, а след това юношата Запрян Запрянов отново с далечен удар направи 5:0. Капитанът на колежани Георги Куртев на два пъти застраши Петър Данчев.  Крайният резултат оформи Владислав Мирчев на празна врата. Другата седмица Евроколеж стартира пролетния дял от А ОФГ с мач срещу Сокол Пъдарско.

ЛОКО (ПД) - ЕВРОКОЛЕЖ 6:0 /1:0 Стефанов (5); 2:0 Стефанов (30); 3:0 Диего (44); 4:0 Златински (67); 5:0 Запрянов (80); 6:0 Мирчев (85)/

ЛОКО (ПД): Жилков, Атанасов, Ковачев, Кавдански, Мечечиев, Д. Георгиев, Златински, Диего, Маламов, Абушев, Стефанов /Данчев, Кацарски, Мирчев, Котев, Стамов, Запрянов, Станков/

ЕВРОКОЛЕЖ: Александров, Вранчев, Бончев, Данчев, Хърков, Павлов, Ангелов, Куртев, Тодоров, Тасев, Харизанов /Кузманов, Байрактаров, Бунтов, Алексиев/