Колежани загубиха контролата в Първомай

Сряда - 15 Юли 2015г.

Отборът на Еврокоже изигра много слаб мач срещу Борислав и загуби първата си контрола от лятната си подготовка. Колежани паднаха с 0:1, а авторът на гола за първомайци беше Димитър Янчев в 75 мин. Играта на пловдивчани не се получи в голямата жега и те успяха да отправят само няколко удара покрай вратата на домакините. През първата част едва в края Николай Николов и Христо Янчев отправиха удари към вратата на домакините. През втората част колежани опитаха натиск, но без точен удар във вратата. В 75 мин Димитър Янчев получи малко след центъра топката навърза защитата на колежани и след двойно подаване беше изведен сам срещу Апостол Стоянов. Играчът би в десния угъл за 1:0.

Евроколеж: Апостол Стоянов, Ради Трандафилов, Христо Зотев, Константин Атанасов, Кристиян Москов, Николай Николов, Христо Янчев, Мирослав Караилиев, Георги Куртев, Петър Челебиев, Иван Спасов /Сезгин Четин, Илхан Ибрамчик, Георги Бъчваров, Атанас Савов, Александър Тютюнджиев,Иван Дингов, Иван Христозов/