Колежани загубиха две точки в Секирово

Неделя - 21 Април 2013г.

Отборът на Евроколеж загуби две точки при визитата си на Секирово в мач от 23 кръг на А ОФГ, а срещата завърши 0:0. Първата част беше слаба с няколко центрирания в наказателното поле на Секирово и един удар от фаул на Куртев. Домакините се бяха прибрали в собственото си поле и рядко излизаха да атакуват. През второто полувреме колежани заиграха по-силно и обсадиха наказателното поле на Секирово. В 57 мин Куртев центрира пред вратата на домакините и Димо Станков с глава прати топката покрай лявата греда в аут. Малко по-късно дойде и най-спорното положение в срещата, когато Харизанов центрира от корнер и Гаджалов беше оставен сам на втората греда и с глава провря топката между купа от играчи. Съдията наду свирката и не даде обяснение, защо отменя гола. В 70 мин Куртев центрира от дясно, Станков остави на Харизанов, който напредна сам в наказателното поле срещу вратаря на домакините, но ударът му беше в аут. Пет минути по-късно Димо Станков със задна ножица от 2 метра прати топката във вратаря. В 84 мин Дидо Тасев напредна от центъра намери Куртев, който пусна към Харизанов. Халфът финтира вратаря и тъкмо да шутира играч на домакините се хвърли отчайващо с двата крака и фаулира играча в синьо. И двама играчи останаха да лежат на терена, а главният съдия даде аут.

СЕКИРОВО - ЕВРОКОЛЕЖ

ЕВРОКОЛЕЖ: Георги Иванов, Николай БончевКостадин ГаджаловВаско ВасилевЙордан ВранчевДидо Павлов /65 – Петьо Бунтов/Йордан Хърков /60 – Стоян Ангелов/Николай Харизанов /85 – Милен Алексиев/Георги КуртевДимо Станков /75 Тодор Тодоров/, Илхан Ибрамчик /77 – Дидо Тасев/

ж.к: Бончев, Павлов