Колежани допуснаха трета поредна загуба

Петък - 23 Октомври 2015г.

Отборът на Евроколеж допусна трета поредна загуба при гостуването си на Загорец Нова Загора с 1:5. Срещата беше част от 12 кръг на Югоизточна В група. Голът за пловдивчани вкара в 55 мин рожденникът Георги Куртев за 1:1. Първата част колежани играха равностойно с домакините и полувремето за върши 0:0. След подновяването на играта домакините откриха чрез Чахов, малко след това капитанът Куртев вкара от фаул за 1:1. Последните 20 мин пловдивчани допуснаха четири гола, а автори бяха Чахов, Ямуков, Янев и Кацарев.

След тази загуба Евроколеж са 6-ти в класирането с 21 точки, а в следващият кръг пловдивчани приемат Розова долина.

Евроколеж: Апостол Стоянов, Йордан Хърков, Алил Кардашев, Константин Атанасов, Атанас Савов, Петър Челебиев, Николай Павлов, Христо Янчев, Георги Куртев, Борис Малев/ Сезгин Четин, Христо Зотев, Кристиян Москов/