Колежани гостуват на Карнобат без основни играчи

Събота - 23 Април 2016г.

Отборът на Евроколеж гостуват утре на Карнобат в среща от 28 кръг от Югоизточната В група. Срещата от 17:00 часа на Градския стадион, а главен съдия е Пламен Тенекеджиев от Смолян с помощници Божидар Шуманов и Румен Иванов. През есента пловдивчани загубиха с 0:2. В състава на пловдивчани се връща вратарят Апостол Стоянов след наказание. Защитникът Иван Атанасов също изтърпя своите три мача след срещата в Първомай, но той пропусна тази седмица мачовете заради настинка. Старши треньорът Йордан Хърков ще даде почивка на няколко основни играчи след тежките мачове в сряда и четвъртък. Шанс за изява ще бъде даден на юношите от младшата възраст. В събота колежани заминават за срещата в Карнобат в 12:30 часа.