Колежани вкараха 7 на баските, Малев с две попадения

Събота - 25 Юли 2015г.

Отборът на Евроколеж разгроми чертвърто дивизионния Атлетик Куклен с 7:2 в контрола играна в Оризари. Колежани имаха пълна доминация на терена и само шанса спаси баските от Куклен от по-голям резултат. Първите пет гола паднаха в рамките на 20 мин през първата част. Головата серия откри Илхан Ибрамчик с удар от дъгата, като топката мина под плонжа на вратаря на гостите за 1:0. В 30 мин Борис Малев удвои. Бързака беше изведен в наказателното поле и от малък ъгъл прати топката под гредата. Само осем минути по-късно той покачи на 3:0 след удар с глава. В 40 мин Сезгин Четин беше фаулира в наказателното поле, а Георги Бъчваров вкара за 4:0. Минута преди края Сезгин Четин също се разписа за 5:0. Радо Трандафилов центрира от ляво към втората греда. Читин овладя топката и с силен диагонален удар прати топката в далечния ъгъл за 5:0. През втората част Христо Янчев препарира стража на баските с далечен удар за 6:0. Кукленци успяха да върнат два гола, а малко преди края Ивайло Цветков беше фаулиран след пробив в наказателното поле, играчът реализира дузпата за крайното 7:2.

Следващата контрола на Евроколеж е в четвъртък от 19 часа срещу Чико (Бяга).