Колежани вкараха 12 на Аграрния университет

Сряда - 30 Март 2016г.

Отборът на ЕВУИМ победи категорично с 12:0 Аграрния университет в последен мач от пловдивската група за Студентското първенство. С хеттрик се отличи Николай Николов, а по два гола добавиха Кристиян Москов и Христо Янчев. Попадения записаха и Иван Ангелов, Сезгин Четин, Николай Павлов, Георги Куртев и Мирослав Караилиев. Цялата среща мина в едно тренировъчно темпо за колежани, които започнаха головата серия с два гола на Христо Янчев в 3 и 6 мин. В три минути след това Иван Ангелов от дъгата вкара за 3:0. С нов удар от далеч Ангелов вкара нов гол, но беше отменен. Все пак в 12 мин Сезгин Четин със силен удар от близо направи 4:0, а две минути след това асистира от корнер на Кристиян Москов, който с глава направи 5:0. Николай Павлов 22 мин вкара шести гол след пас на Ради Трандафилов. Въпреки очертаващия се разгром състава на АУ не се отказа и доигра срещата.   С два гола бързи през втората част се отчете Николай Николов, като за първия му асистира вратарят Апостол Стоянов, който заигра като крило. Защитникът Кристиян Москов вкара втория си гол след пас на Мирослав Караилиев. Георги Куртев и Караилиев също записаха попадения, преди Николай Николов да оформи своя хетрик с 12 попадение в мача.

Отборът на ЕВУИМ ще играе бараж на 13 или 14 април.