Колежани вкараха 12 гола на Аграрния, Николай Павлов с четири попадения

Сряда - 25 Ноември 2015г.

Отборът на ЕВУИМ разгроми с 12:0 Аграрния университет в среща от Студентското първенство играна днес в Оризари. С четири гола се отчете Николай Павлов, а по два вкараха Николай Николов, Атанас Савов и Христо Янчев.

Срещата премина изцяло под контрола на колежани и головата серия стартира Петър Челебиев в 4 мин след пас на Николай Павлов. В 18 мин Николай Николов проби от дясно и центрира в наказателното поле Павлов се извиси и с глава прати топката в напречната греда. Нападателят направи добавка с глава за 2:0. Минута след това колежани вкараха същият гол, но този път Николай Николов с глава направи резултата класически. Пак халфът вкара нов гол с удар от наказателното поле. За 5:0 се разписа Георги Куртев с удар от 25 метра, а шестицата писа Христо Янчев отново с удар от двадесет метра – 6:0. През второто полувреме колежани вкараха нови шест гола, а серията започна Николай Павлов. Второто си попадение и Христо Янчев в 54 мин, а след него Павлов записа хеттрик. Защитникът Атанас Савов вкара хубав гол след пас през центъра на защитата на Аграрния университет. Четвъртото попадение си Николай Павлов записа  в 67 мин, а крайното 12:0 оформи отново Савов.

Голмайстори: 1:0 Петър Челебиев 4 мин, 2:0 Николай Павлов 18 мин, 4:0 Николай Николов 19 и 22 мин, 5:0 Георги Куртев 29 мин, 6:0 Христо Янчев 34 мин, 7:0 Николай Павлов 47 мин, 8:0 Христо Янчев 54 мин, 9:0 Николай Павлов 60 мин, 10:0 Атанас Савов 64 мин, 11:0 Николай Павлов 67 мин, 12:0 Атанас Савов 70 мин

ЕВУИМ:  Апостол Стоянов, Атанас Савов, Алил Кардашев, Христо Зотев, Кристиян Москов, Георги Куртев, Николай Николов, Христо Янчев, Петър Челебиев, Николай Павлов, Венцислав Гюзелев/ Иван Атанасов, Борис Малев/