Евроколеж си върна победния дух

Неделя - 23 Септември 2012г.

Отборът на “Евроколеж” успя да победи при гостуването си Кричим с 2:1 в среща от 5 кръг на “А” ОФГ. Срещата се игра пред 250 души, които видяха много здрава битка. Головете за победителите отбелязоха Тодор Тодоров и Стоян Ангелов, а за домакините точен беше Димитров. Срещата премина под диктовката на момчетата на старши треньора Григор Иванов, които изпуснаха няколко чисти голови положения. Първо в 8 мин Куртев изведе от дясно Илхан  Ибрамчик, бързоногото крило сложи топката на главата на Стоян Ангелов. Стинката от няколко метра не успя да разпечата вратаря Велев. Десет минути по-късно Данчев и Куртев организираха атака. Топката беше отправена към Илхан, той успя да центрира в наказателното поле Ангелов пропусна, а зад него връхлитащият Тодор Тодоров би над гредата. Последваха няколко удара на  Ибрамчик  и Хърков, но и двамата не успяха да намерят мрежата на домакините. В 35 мин Георги Куртев прехвърли защитата на Кричим, Тодоров овладя и със силен удар откри 1:0. Домакините отвърнаха с пропуск на Бисер Хаджиев от два метра. През втората част играта не се промени и “колежани” отбора, който водеше играта. В 62 мин Стоян Ангелов с хубав удар удвои, след пас на Тодор Тодоров.  До края Кричим върнаха един гол чрез Димитров.  След тази победа “Евроколеж” са на трето място с мач по-малко, с равни точки с Борислав и Сокол Марково, на четири точки зад лидера Марица.