Евроколеж падна с 1:3 от Локомотив (Пд) в контрола

Вторник - 23 Август 2016г.
Eвроколеж загуби с 1:3 от Локомотив (Пд)  в контролата помежду им, която се играе в Оризари. Головете за смърфовете вкараха Иван Колев, Димитър Велковски и Бирсент Карагерен. За колежани беше точен Серафим Михайлов от дузпа в 85 минута. Съдията в този мач Атанас Узунов го накара да я пребие, но той отново беше точен.  В първите минути на срещата удар директно от корнер на Тодор Тимонов изненада вратаря на локомотивци Илко Пиргов. По-късно той получи червен картон от рефера  Атанас Узунов за нарушение срещу противников футболист. Наложи се мястото му да заеме Любенов. Тодор Тимонов  удари гредата. В 23-ата минута Ясин Амрауи засече опасно топката след центриране от ъглод удар, но Апостол Стоянов улови топката. В 42-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар на Димо Бакалов вратарят на колежани Апостол Стоянов изби коженото кълбо, но при добавката Иван Колев бе точен за 0:1. В началото на втората част Атанас Узунов подмина нарушение срещу Тодор Тинонов, след което топката беше центрирана към Велковски, който вкара от близо за 0:2. На няколко пъти Серафим Михайлов и Мирослав Караилиев тормозиха защитата на Локомотив, но до удар във вратата не се стигна. В 79-ата минута  Бирсент Карагерен вкара след бърза атака третия гол за локомотивци. Почетното попадение за колежани вкара Серафим Михайлов от дузпа.

Евроколеж: Апостол Стоянов, Георги Бъчваров, Иван Атанасов, Александър Иванов,  Атанас Савов,  Костадин Бекяров, Йордан Хърков, Николай Николов, Тодор Тимонов, Борис Малев, Георги Куртев

Локомотив (Пд): Илко Пиргов, Иван Горанов, Димитър Везалов,  Иван Колев, Ясин Амрауи,  Георги Вълчев, Перизджон Умарбаев, Димо Бакалов, Мартин Райнов, Симеон Райков, Осама Рашид.