Евроколеж отстрани Чернозем в слаб мач

Четвъртък - 23 Август 2012г.
Отборът на “Евроколеж” победи Чернозем при гостуването си с 3:2, а головете за “синьо-жълтите” отбелязоха Димо Станков, Георги Куртев и Олгин Чобан. Колежани изиграха много слаб мач и почти на ходом биха домакините, които едва през последните 15 минути на срещата решиха да атакуват вратата на Георги Иванов и достигнаха до два гола. През първата част “колежани” успяха да открият резултата след 45 метров пас на Георги Куртев към Димо Станков. Капитана на “жълто-сините” сложи топката на главата на “Джуджето”, който от два метра закова коженото гълбо под гредата на Малинов – 0:1. В 40 мин Стоян Ангелов – Стинката изведе Кузмов по дясното крило, халфът проби към вратата и пусна към дузпата на Куртев. Капитанът с топовен изстрел едва не скъса мрежата зад Малинов – 0:2. През втората част пловдивчани се отпуснаха и не успяха да организират смислена атака към вратата на домакините. В 73 мин Найден Койчев от фаул, благодарение на рекошет  в стената, успя да намали – 1:2. Голът сепна “колежани” и те взеха инициативата и успяха да стигнат до трети гол в 78 мин. Николай Харизанов и Бунтов започнаха атака по лявото крило, топката премина в центъра през Куртев. Капитана изведе Николай Бончев в дясно в наказателното поле. Защитникът центрира остро, топката рекошира в няколко футболисти и Олгин Чобан от метър с плож вкара третото попадение. Шест минути по-късно домакините върнаха още един гол, а до края на мача Илхан Ибрамчик и Реджеп Аптулов треснаха на два пъти напречната греда на Малинов.

Чернозем – Евроколеж 2:3

Голмайстори:
0:1 Димо Станков (19 мин); 0:2 Георги Куртев (40 мин); 1:2 Найден Койчев (73 мин); 1:3 Олгин Чобан (78 мин); 2:3 Любомир Милянов (84 мин)
жълти картони: Николай Харизанов

Евроколеж: Георги Иванов, Васко Василев (45-мии Николай Бончев), йордан вранчев, Николай Данчев, Петко Атанасов (45-Илхан Ибрамчик), Стоян Ангелов, Николай Солаков (60 мин-Петьо Бунтов), Богдан Кузмов (79 – Реджеп Аптулов), Георги Куртев(к), Димо Станков (42-Олгин Чобан), Николай Харизанов