Евроколеж и Ботев U19 завършиха наравно

Сряда - 06 Март 2013г.

Съставите на Евроколеж и Ботев U19 не успяха да се победят в контрола играна тази вечер в Оризари - 1:1. Играчите на Григор Иванов и Иван Кочев си вкараха по един гол през първата част.  Първо в 32 мин Костадин Гаджалов сгреши при едно връщане към вратаря Георги Александров, топката отиде в играч в жълто-черно, който вкара за 0:1. Секунди преди края на първата част колежани изравниха, след комбинация между Никола Данчев и Димо Станков, нападателят вкара от метър за 1:1. През тази част жълто-сините удариха и греда на Георги Куртев от фаул. През втората част колежани изпуснаха няколко положения за гол, а защитникът Йордан Вранчев изпусна едно от най-чистите - от два метра с глава прати топката във вратаря на малките канарчета.

ЕВРОКОЛЕЖ: Александров, Василев, Вранчев, Гаджалов, Харизанов, Павлов, Хърков, Данчев, Байрактаров, Станков, Куртев /Бунтов, Бончев, Тасев, Чобан, Филипов/