Евроколеж закотви Маноле на дъното след 3:1

Неделя - 29 Април 2012г.

Съставът на Евроколеж закотви на дъното на класирането Марица Маноле, след като ги победи с 3:1 в Оризари в мач от 25 кръг на „А” окръжна група. Срещата започна с бърз гол на момчетата на старши треньора Митко Джоров. В 12 мин Стоян Ангелов прехвърли защитата на Маноле и изведе Димо Станков в наказателното поле. Халфът пое топката и с плонж изпрати коженото кълбо в долния десен ъгъл на Стоян Велев – 1:0. В средата на полувремето Николай Бончев с глава върна рисковано към Шеров, който беше излязъл и не можа да улови. Коженото кълбо мина опасна до лявата греда в корнер. До края на полувремето гостите предпочетоха да се защитават с десет души и рядко минаваха центъра на терена. Въпреки сгъстената отбрана на гостите играчите в „жълто” намираха пролуки в нея. В 42 мин Краси Кръстев изведе Георги Данов в наказателното поле, но ударът на нападателя мина на сантиметри над напречната греда. В началото на втората част двата отбора си размениха няколко опасни положения. В 57 мин Иван Кочев изведе с дълъг пас Христо Атанасов в наказателното поле, играчът с хубав удар по земя матира Шеров за 1:1. Радостта на гостите траеше само пет минути. Стоян Ангелов проби от дясно, успя да центрира в наказателното поле. Топката беше овладяна от Краси Кръстев, който със силен удар прекара коженото кълбо през краката на Велев за 2:1. Осем минути преди края на срещата Олгин Чобан сложи точка в мача и надеждите на гостите да вземат поне точка от срещата. Нападателят пресече един пас между защитниците на Маноле и с техничен удар вкара за 3:1.