Евроколеж загуби с 0:7 от Лудогорец

Събота - 18 Юни 2016г.

Отборът на Евроколеж загуби с 0:7 от шампиона на България Лудогорец в контрола играна тази сутрин в Смолян. Първото полувреме зелените вкараха четири попадения чрез удар по диагонала на Вандерсон в 9 мин, след това на два пъти се разписа Марселиньо в 11 мин и 14 мин от дузпа. Саша Лукас вкара след самостоятелен пробив под гредата на Апостол Стоянов. Колежани можеха да върнат еднин гол в 40 мин. Атанас Савов проби от дясно и центрира пред вратаря Наумов. Миослав Караилиев от близо прати топката в ръцете му. През втората част в средата на полувремето се разписаха Жуниор Кишада и на два пъти Анибел Анисе. Мирослав Караилиев отново беше изведен хубаво, но ударът му мина покрай гредата. През втората част в състава на колежани играха и момчета от младшата възраст на отбора.

ЛУДОГОРЕЦ – ЕВРОКОЛЕЖ      7:0

1:0 Вандерсон  9
2:0 Марселиньо             11
3:0 Марселиньо             14-дуз.
4:0 Саша             32
5:0 Кишада        65
6:0 Анисе           72

7:0 Анисе           85

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЛУДОГОРЕЦ: Наумов, Минев, Пластун, Керчев, Витиня, Саша, Дяков, Св. Ковачев, Марселиньо, Вандерсон, Кафу (Сисиньо, Терзиев, Пр. Петров, Натанаел, Кампаняро, Анисе, Ангуло, Кишада, Чунчуков)

ЕВРОКОЛЕЖ: Апостол Стоянов, Атанас Савов, Йордан Хърков, Иван Атанасов, Ради Трендафилов, Сюлейман, Николай Николов, Христо Янчев, Сезгин Четин, Петър Чилебиев, Мирослав Караилиев (Шопов, Кристиян Москов, Станимир Ковачев, Иванов, Мегенов)