Евроколеж загуби от Оборище

Сряда - 16 Юли 2014г.
Евроколеж загуби от Оборище Отборът на Евроколеж загуби втората си контрола от подготовката с 0:4 от Оборище Панагюрище. Срещата се игра на базата в Оризари. Гостите водени от треньора Коце Ангелов вкараха по два гола във всяко полувреме в рамките на 5 мин. Първата част започна с много битка на терена и остри влизания. И двата отбора не успяха да пробият двете защити, но точно преди края на полувремето Николай Иванов проби в наказателното поле и през трима от разстояние вкара в горния ляв ъгъл на Апостол Стоянов. Само след три минути след грешка и разбъркване в защитата на колежа играч в зелено беше оставен пред голлинията и с глава удвои. Второто полувреме и двата треньорска щаба направиха много смени. Между 50 и 55 мин гостите вкара още два гола за 0:4. До края колежани опитаха да вкарат, но няколко пропуска направи Николай Павлов. Първо в 69 мин пресечи един пас в защитата на Оборище, изскочи сам срещу вратаря но би над вратата. Малко по-късно след центриране отново Павлов с глава прати топката на сантиметри покрай гредата в аут. В края на мача отново той тръгна на рейд от центъра проби в наказателното поле, но ударът му беше спасен. Пропуски преди това направиха и Илхан Ибрамчик, Георги куртев и Мирослав Караилиев. Следващата контрола на Евроколеж е в събота от 18 часа в Първомай срещу Борислав.