Евроколеж загуби от Верея с 0:1, отменен гол на Куртев и ч.к на Бончев

Четвъртък - 05 Юни 2014г.
Евроколеж загуби от Верея с 0:1, отменен гол на Куртев и ч.к на Бончев Отборът на Евроколеж загуби последния си мач за този сезон на Югоизточна В група от Верея с 0:1. Голът за строзагорци вкара Бирсент Карагерен в 43 мин. Почти цяло второ полувреме пловдивчани играха с 10 души, след като Николай Бончев беше изгонен за втори жълт картон. През първата част домакините имаха превъзходство и само добрите изяви на вратаря Апостол Стоянов спаси колежани от ранни голове. Едва в 43 мин домакините откриха след хубав гол на Бирсент Карагерен с глава. Второто полувреме колежани успяха да организират няколко добри атаки и капитанът Георги Куртев отправи опасни удари към вратата на Верея. В 55 мин Куртев изравни, но съдията свири фаул в атака на играча. След няколко минути Николай Бончев беше изгонен за втори жълт картон. До края на срещата домакините удариха и напречната греда след удар на Захари Димитров. В петък колежани се събират за последна тренировка, след което отборът ще бъде пуснат в почивка до старта на лятната подготовка за новия сезон на Югоизточна В група. Евроколеж: Апостол Стоянов, Александър Георгиев, Николай Бончев, Георги Бъчваров, Мирослав Пушкаров, Даниел Божков, Йордан Хърков, Илхан Ибрамчик, Борис Малев, Николай Николов, Георги Куртев ( Сезгин Четин, Христо Янчев, Венцислав Стаменов)