Евроколеж завърши втори в тристранен турнир на Беркут

Неделя - 27 Юли 2014г.

Отборът на Евроколеж завърши втори в тристранния турнир на стадион Беркут в събота. Колежани паднаха с 0:1 от силния израелски тим Макаби Явне и би Асеновец с 1:0. Макаби би класически Асеновград с 3:0. В първата среща пловдивчани надиграха израелците, но след множество смени Макаби успя да вкара гол в последната минута. Играчите на Макаби уцелиха една греда в 12 минута, но колежани изпуснаха положения за гол чрез Куртев, Божков и Ибрамчик. Състав Евроколеж -Макаби: Апостол Стоянов, Николай Бончев, Мирослав Пушкаров, Аргир Терзиев, Алил Кардашев, Христо Янчев, Даниел Божков, Илхан Ибрамчик, Николай Маринов, Георги Куртев, Николай Николов / Четин, Паскалев, Геренски, Ради Трaндафилов, Караилиев, Стаменов, Хърков

Срещу състава на Асеновец състава на Еврокоеж изцяло доминираше на терена и не допусна играчите в червено-синьо да застрашат опасно Апостол Стоянов. Чрез Атанас Паскалев в 13 минута колежани поведоха в резултата. Той беше изведен сам срещу вратаря на Асеновград от Янчев. Пропуски още направиха Куртев, Сезгин, Ибрамчик. А удари на Ради Трендафилов и Николай Николов минаха опасно покрай вратата.

Състав Евроколеж - Асеновград: Апостол Стоянов, Николай Бончев, Мирослав Пушкаров, Венци Терзиев, Алил Кардашев, Христо Янчев, Даниел Божков, Илхан Ибрамчик, Николай Маринов, Георги Куртев, Антанас Паскалев / Четин, Николов, Геренски, Трaндафилов, Караилиев, Стаменов, Хърков