Евроколеж-а вкараха четири на Сокол, въпреки коридата на терена

Неделя - 13 Май 2012г.

Играчите на „Евроколеж” оцеляха в коридата на стадиона в Долни воден и биха домакините с 4:0. Играчите на „Сокол” през целия мач вместо да играят решиха да ритат и блъскат здраво футболистите на старши треньора Митко Джоров. Главният съдия на срещата Стилян Иванов изпусна мача, след като не даде чиста дузпа за домакините при 0:2, и допусна да бъде ритан, псуван и бутан от играчите в „зелено”. Освен това спести три червени картона на Ридван Хаджифейзола, който риташе с топка или без топка футболистите на „Евроколеж”.

Играчите на Митко Джоров решиха изхода на срещата още през първите 45 мин, след като вкараха три гола на Шабан Кадир. Резултата беше открит от Димо Станков в 15 мин. Илхан Ибрамчик центрира от дясно, Димо засече с коляно топката от точката за дузпа. Коженото кълбо рикошира в двата странични стълба и влезе пред смаяния поглед на Кадир. В средата на първата част Илхан центрира от корнер и Богдан Кузмов с глава прати топката за втори път в мрежата на Кадир. В последната минута на първата част Милен Алексиев от 30 метра „обра” паяжината на дясната сглобка за 0:3. Първото полувреме ще се запомни и с една греда на Тодор Тодоров и неотсъдена дузпа за домакините. В началото на второто полувреме Николай Бончев от фаул прати топката в мрежата на Кадир за четвърти път. През вторите 45 минути среща не се игра, а домакините изнервени решиха да ритат всичко което се движеше по терена. Съдията Стилян Иванов така беше „глътнал” свирката, че им спести няколко червени картона.