Втора победа за ФК Евроколеж

Петък - 09 Септември 2011г.

След победата в предния кръг,ФК ,,Евроколеж'' не допусна нова изненада при домакинството си на ФК ,,Пъдарско'' и спечели с 5 : 1. Два от головете вкара Георги Куртев от дузпа и пряк свободен удар. Димо Станков,Красимир Кръстев и Тодор Тодоров оформиха крайния резултат от игрови ситуации. Мачът беше приятен за гледане, особено през първото полувреме,когато паднаха 4 гола във вратата на гостите. След почивката времето се разхлади и създаде предпоставка за повече движение от страна на състезателите. За съжаление, те не оцениха този факт и видимо намалиха темпото. Това даде повод на треньорския щаб да пусне в игра пет от състезателите на резервната скамейка. Няколко минути бяха необходими да се сработи на ново отбора и да вкара пети гол. Когато всички очакваха шесто попадение във вратата на гостите,главния арбитър Гаджалов вместо да отсъди чиста дузпа за домакините, реши да балансира силите на терена. Естествено всички отсъждания в мача са в компетенцията единствено на съдията, но домакините искрено си пожелаха да им свири така и като гостуват.