Бончев поведе колежани към победа в Долни воден

Вторник - 21 Май 2013г.

Отборът на Евроколеж вкара пет гола на Сокол Долни воден при гостуването си в асеновградския квартал, водени от капитана в този мач Николай Бончев. Домакините се предадоха през втората част, когато резултата беше 3:1, като имаше 5-10 минути не можеха да пипнат топката. Още от първия съдийски сигнал синьо-жълтите изпуснаха

няколко положения. В 15 мин при изпълнение на ъглов удар от ляво на вратаря на домакините, Байрактаров центрира на втората греда, където петима играчи в зелено изгледаха включилият се Димо Станков вкара топката в мрежата за 0:1. Илхан Ибрамчик  удвои с удар от границата на наказателното поле десет минути по-късно. Домакините върнаха един гол при статично положение. В 35 мин Гаджалов проби от дясно пусна към Сезгин Четин, които отправи удар. Коженото кълбо се отби в гръб на защитник в зелено и попадна в Димо Станков, които от движение вкара за 3:1. Срещата приключи до 65 мин, когато с два гола на Сезгин Четин направи резултата 5:1 за колежани.  В следващия кръг колежани играят срещу Житница.

ЕВРОКОЛЕЖ: Румен Тинков, Николай Бончев, Стоян Ангелов, Васко Василев, Петьо Бунтов, Дидо Павлов, Костадин Гаджалов, Илхан Ибрамчик, Олгин Чобан, Димо Станков, Спас Байрактаров / Сезгин Четин, Емил Йорданов, Иван Филипов, Никола Солаков/