Богдан Кузмов измъкна трите точки в Пъдарско

Неделя - 26 Август 2012г.

Халфът Богдан Кузмов донесе победата на “Евроколеж” в първия кръг на “А” окръжна група при гостуването на Сокол (Пъдарско) с 1:0. Бившият юноша на “Марица” реализира две минути преди края на срещата. През пъвото полувреме играчите в “синьо-жълто” можеха бързо да решат изхода на мача, но на два пъти Богдан Кузмов пропусна сам срещу вратаря на домакините. В началото на втората част и Стоян Ангелов беше изведен хитро от Георги Куртев зад защитата на Пъдарско, но Стинката вместо да вкара би над вратата. В 88 минута Олгин Чобан намери Богдан Кузмов в наказателното поле, крилото спря топката и вкара в далечния ъгъл за 1:0. След първите мачове играчите на “Евроколеж” са на четвърто място с Куклен и Сокол (Марково) с равни точки и голова разлика.  Следващият кръг “колежани” приемат Калояново, който биха Вихър с 4:1, в Оризари.

Сокол (Пъдарско) – Евроколеж 0:1