ДЮШ

Старшата падна от Марица за Купата

Петък - 09 Септември 2016г.
Юношите старша възраст загубиха от Марица Пловдив с 0:1 срещата е от първия кръг на Купата на БФС. Голът за победителите вкара Здравко Кехайов в 60 мин. Тази сутрин двата отбора изиграха слабо първо полувреме без положение пред двамата вратари. През втората част вдигнаха оборотите, но трудно нападателите стигаха до удари във вратата. В 60 мин при една бърза атака на Марица топката беше центрирана в наказателното поле и Кехайов от близо прати топката под гредата на Никола Порязов за 0:1. Малко след това отново играчът на Марица можеше да удвои, но на празна врата прати топката над гредата. Колежани се опитаха да изравнят, но нямаха късмет.

Момчетата на треньорът Йордан Хърков ще играят бараж със загубилия от мача Ботев и Локомотив.

Юноши старша възраст, родени след 1 януари 1999 г.

Първи кръг, 14 септември

А. Евроколеж - Марица 0:1
Б. Ботев - Локомотив

Втори кръг, 21 септември

І. Загубил А - Загубил Б

Победителите от първи кръг са двата отбора, представители на Зона Пловдив. Победителят от втори кръг продължава да играе баражи. Отляво са домакините, които поемат разходите по срещите